طراحي سايت

 

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی زیاد باشد و در بین مردم شناخته شده باشند
یک وب سایت با طراحی مناسب می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد

دنیای امروز دنیای اطلاع رسانی است. در صحنه رقابت تنگاتنگی که امروزه بین شرکتها و موسسات وجود دارد، یکی از اصول اولیه برای بقا و پیشرفت، اطلاع رسانی صحیح و لحظه به لحظه است. واضح است که اولین وسیله ارتباطی و اطلاعاتی در عصر حاضر شبکه جهانی اینترنت می باشد. تقریبا هیچ شرکت یا موسسه ای را در دنیا نمی توانید پیدا کنید که در زمینه کاری خود موفق باشد بدون اینکه از طریق وب سایت اینترنتی خود را به دیگران معرفی کرده باشد

يکي از مهمترين عوامل  در جذب بيننده و افزايش کاربران سايت نحوه طراحي آن است.هرچه در اين زمينه دقت و ذوق بيشتري صورت پذيرد و سايت مورد نظر ماهرانه  و جذاب تر طراحي شود، نتيجه بهتري خواهد داشت.استفاده از تصاوير زيبا و درخور سايت، ترکيب رنگ متناسب ، استفاده از انيميشن و کليپ ها و در عين حال کم حجم بودن سايت و لود سريع آن همگي از عواملي هستند که باعث مي شود سايت شما به عنوان يک سايت نمونه و متمايز شناخته شود.همچنين چنانچه سايت شما اين قابليت را داشته باشد تا بتوانيد به راحتي هر از چند مدت، اشکال، رنگ ها و ... سايت را تغيير دهيد و سايت خود را متنوع تر سازيد، باعث جذابيت بيشتر سايت شما خواهد شد.با توجه به نکات فوق ام بي اس آماده است تا در  زمينه طراحي ، برنامه نويسي و آماده سازي سايت هاي پيشرفته و دايناميک ، ايجاد بانک هاي اطلاعاتي مرتبط،تبليغات و مديريت بازديدکنندگان و تهيه و طراحي امکانات سايت منطبق با طرح و سفارش شما ، خدمات لازم را ارائه نمايد.

از آنجا که هزينه طراحي  بسته به مقدار زمان و کاري است که صرف طراحي مي شود ،نمي توان نرخ دقيقي براي  طراحي سايت بيان نمود. معمولاً هزينه طراحي بعد از ارسال سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه گرديده و به کاربر اعلام مي شود. اين هزينه ممکن است با توجه به طرح مورد نظر کاربر بين 10000 تومان تا 1000000 تومان و بيشتر متغير باشد.

مشخصه هايي که معمولاً هزينه طراحي سايت را افزايش مي دهند عبارت اند از:

 

1- نياز به برنامه نويسي جهت بخش يا قسمتي از سايت.

2- استفاده از بانک هاي اطلاعاتي

3- چند زبانه کردن سايت

4- افزايش امنيت و بالا بردن سطح اطمينان سايت

5- طراحي لگو و کليپ ها

 

با توجه به توضيحات ارائه شده چنانچه شما علاقه مند هستيد که سايت شما توسط طراحان ما تهيه و طراحي شود مي توانيد  با ذکر موارد زير با ما تماس حاصل نماييد و چون معمولاً هزينه طراحي فقط يک بار پرداخت مي شود چنانچه با پرداخت هزينه بيشتر صاحب سايتي امن ، زيبا و جذاب شويد ارزش بيشتري خواهد داشت.

 

1- مشخص کردن دقيق امکاناتي که مي خواهيد در سايتتان ارائه شود

2- ذکر رنگ هايي که بايد در سايت شما به کارگيري شود

3- چنانچه نياز به لگو ، بنر و ... هم داريد اين مورد را قيد بفرماييد

4- چنانچه براي شما مقدور است سعي کنيد نماي کلي سايت را رسم کرده و هر قسمت را به تفکيک مشحص نماييد و طرح کلي را ارسال نماييد.

 

پس از ارسال موارد فوق هزينه تخمين زده و به شما اعلام مي گردد، بديهي است پس از اعلام هزينه طراحي هرگونه تغيير در موارد ارسال شده باعث تغيير در هزينه طراحي خواهد شد.

 

 

 

 نقشه ي سايت ام بي اس  

 web site monitor website monitoring 

Copyright 2008 MBS-SYSTEM.ir , All Rights Reserved.